#1 2015-05-24 12:18:45

 dolas

Administrator

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2006-07-11
Posty: 324
Punktów :   
Ulubiona broń: M15A4 & AK74
WWW

Rekrutacja do SAS KOSZALIN ASG- otwarta

Rekrutacja na rok 2016

Warunki dla rekruta:

- Wiek 18+ (bez wyjątków, wyjeżdżamy na spotkania w całej Polsce oraz za granicę, nie weźmiemy odpowiedzialności za osoby niepełnoletnie). 
- Nieposzlakowana opinia w środowisku ASG.
- Rekrutacja kończy się głosowaniem członków SAS nad przyjęciem osoby do drużyny.

Pełnoprawny członek SAS otrzyma naszywki po spełnieniu ww. warunków formalnych, oraz zobowiąże się do wyposażenia się w poniższy sprzęt.
- mundur w kolorze „Olive Green" ( taki kolor by odróżnić się od innych i wszechobecnego multichłamu )

Wnioski proszę składać poniżej, lub na naszym Facebooku.
Kontakt email: sas.pun.pl@gmail.com
www.sas-koszalin.pl

Offline

 

#2 2017-01-22 22:50:38

 DOBI 261

Użytkownik

Call me!
Skąd: szczecin/ koszalin
Zarejestrowany: 2017-01-22
Posty: 2
Ulubiona broń: beretta, CMO28B CYMA JG

Re: Rekrutacja do SAS KOSZALIN ASG- otwarta

witajcie nie zabardzo wiem jak wstąpić we wasze szeregi wiec pisze tu gdyż chciałbyw wstąpić do SAS koszalin jeśli jest jeszcze rekrutacja


Kibel to nie raj nie wal gruchy tylko sraj.

Offline

 

#3 2017-04-13 20:33:03

Pablo123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-04-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja do SAS KOSZALIN ASG- otwarta

Witajcie
Nazywam się Paweł za 15 dni kończę 20 lat i pochodzę z Koszalina. Od niedawna zainteresowała mnie ta forma rozrywki jaką jest airsoft. Dziś przyszła moja pierwsza replika rk47 g&g, wybrałem się z nią do lasu postrzelać trochę i po wypruciu 1000 kulek jeszcze bardziej mnie to zachwyciło. Jestem początkowym (żołnierzem) nie posiadam póki co pełnego umundurowania oraz wyposażenia lecz jestem chętny do współpracy i zabawy.Chciałbym się z wami spotkać o obgadać mnóstwo kwesti związanych z tą strzelanką do usłyszenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.percepcja.pun.pl www.svminefb.pun.pl www.mfocenter-forum.pun.pl www.pkm-gra.pun.pl www.vampire-diaries.pun.pl